DARMOWA DOSTAWA!!!

Zwroty i reklamacje

Zwroty:

Jeśli z jakichś względów nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań zawsze masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od daty dokonania zakupu.

Wystarczy, że w ciągu tego czasu poinformujesz nas o tym przesyłając wypełniony  formularz zwrotu wraz z  zamówionym towarem oraz z dowodem zakupu (potwierdzenie przelewu, mail z potwierdzeniem zakupu, faktura).
Teraz możesz dokonać zwrotu przez stronę FURGONETKA Tutaj.

PAMIĘTAJ na poinformowanie nas o zwrocie masz 30 dni od momentu otrzymania towaru. 

Formularz, wraz z produktem i dowodem zakupu, należy odesłać na adres:
„TISSU” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Oławie,
Plac Zamkowy 24A/1B, 55-200 Oława
tel. +48 535 447 454

Istnieje również możliwość zwrotu produktów za pośrednictwem Paczkomatów InPost. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 535 447 454

Koszt zwrotu produktu ponosi Kupujący.

Uwaga! Aby zwrot został uwzględniony, odsyłany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Ponadto powinien być odesłany razem z metkami i karnetami oraz oryginalnym opakowaniem. Po otrzymaniu przez nas zwracanych produktów wraz z Formularzem Zwrotu, zwrócimy płatność na wskazany w Formularzu Zwrotu numer konta bankowego. Środki zostaną przez nas zwrócone w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanych produktów. 

Reklamacje:

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2 lat gwarancji Producenta. Jeśli produkt posiada wadę należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji, a następnie odesłać go razem z reklamowanym produktem i dowodem wpłaty na adres:

„TISSU” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Oławie,
Plac Zamkowy 24A/1B, 55-200 Oława
tel. +48 535 447 454

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. O jej wyniku poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad, usuniemy wadę lub zwrócimy równowartość na konto. 

Producent zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia reklamacji zgodnie z własnym osądem. W przypadku rozstrzygnięcia reklamacji na korzyść Kupującego, Producent zobowiązuje się do usunięcia wady w ciągu 7 dni od daty pozytywnej decyzji reklamacyjnej, a jeśli jest to niemożliwe – wysłania nowego egzemplarza produktu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony Kupującego. W przypadku odrzucenia reklamacji, Producent zobowiązuje się do odesłania reklamowanego produktu w ciągu 7 dni od daty negatywnej decyzji reklamacyjnej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Kupującego.

Aby zminimalizować ryzyko powstania wad, należy postępować zgodnie z instrukcją prania dołączoną do każdego zakupu. Jeśli instrukcja nie będzie przestrzegana i nienależyte użytkowanie i pielęgnacja produktu doprowadzi do powstania wad, Producent zastrzega sobie prawo do wydania negatywnej decyzji w ramach procedury reklamacyjnej.

Szczegółowe informacje na temat pielęgnacji naszych produktów znajdują się w szczegółowym opisie każdego z produktów.

Darmowa dostawa

do każdego zamówienia

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24h

Bezproblemowe zwroty

Zwrot do 30 dni